Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Vanilla Printing Limited

Ben sohbet şimdi

Vanilla Printing Limited

1 2 3 4
Vanilla Printing Limited Vanilla Printing Limited Vanilla Printing Limited Vanilla Printing Limited

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Vanilyalı Baskı
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 50,000,000-90,000,000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 80% - 90%
İyi bir ofset ve renkli baskı üreticisi olan Vanilla Printing'e hoş geldiniz.

Her işi öne çıkarmak için en son teknolojiye sahip makinelerimiz var. Tam renkli baskı şirketiyiz. Uzmanlığımız tüm ölçeklerde baskı ve ambalajlamada. Vanilla Printing, müşterilerine en kaliteli malzemelerle en iyi hizmeti ve kaliteli baskıyı getiriyor.

Yüksek sınıf baskı ürünlerinde uzmanız. Kartvizitler, broşürler, el ilanları, antetli kağıtlar, zarflar, etiketler, posterler, klasörler ve daha pek çok ürün arasından seçim yapabiliyoruz. Herhangi bir özel talebi ve büyük veya küçük tüm özel siparişleri kolaylaştıracağız. Ayrıca ürün kartvizitler, el ilanları ve broşürler için tasarım ve metin yazarlığı hizmetleri var. Tüm gümrük ürünlerinin 20 gün içinde gönderilmesini sağlayacağız.

Uzman kadromuz size en iyi hizmeti vermek için günün her saatinde çalışmaktadır ve fiyatlar rekabetçi ve adildir. Uzun süredir memnun olduğumuz müşteri doğrulayabileceğimiz için çalışmalarımızla gurur duyuyoruz.

Müşterilerimize olan bağlılığımız, deneyimli yönetim kadromuz, tasarımcılarımız ve yetenekli çalışanlarımız tarafından yürütülmektedir.

Uzmanlığımız bizim gücümüzdür; En iyileri için çaba gösteren ve çalışmalarında gurur duyan, yetenekli, çalışkan, sıkı çalışan bir grubumuz var. Ekibimiz, baskı sürecinin tasarım, prova, son baskı ve ambalajlama konularında size her konuda yardımcı olmaya adamıştır. Gerekirse, satış temsilcilerimizden birini arayın ve süreç boyunca rehberlik edecektir. Son ürünün teslim edilmesine ve takip çağrısına kadar sürecin her adımında destek sağlamak için satış, yaratıcılık, tasarım ve baskı ekiplerine sahibiz.

Tüm müşterilerimize üstün hizmet ve sadece baskı kalitesinde ürünler sunuyoruz. Kapsamlı ve yetenekli işgücümüz ile birlikte kapsamlı bir dizi baskı makinesi ve modern ekipmana sahibiz, çok çeşitli basılı ürünleri verimli ve ekonomik bir şekilde üretebilmemizi sağlıyor.

İletişim bilgileri
Vanilla Printing Limited

Tel: 852-3078-6650

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)